KONST / Litografier / Färglitografier 16152087
nr 1615 2087
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografier, 2 st, Kompositioner. Signerade, numrerade 10/150, daterade -97,25x25 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 37x36 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:43:34
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal